„Na kafi sa pedagogom: Tranzicija iz vrtića u školu – Gde zapinje?“

Pedagoško društvo Vojvodine Vas poziva na onlajn susret „Na kafi sa pedagogom: Tranzicija iz vrtića u školu – Gde zapinje?“ koji će se održati u četvrtak 18.4.2024. godine, od 17 časova na Zoom platformi.

Moderatorka tematskog sastanka dr Otilia Velišek-Braško, profesor strukovnih studija i potpredsednica Pedagoškog društva Vojvodine.

Moderatorka sastanka: dr Otilia Velišek Braško

Sagovornici ovog tematskog sastanka su uvaženi stručnjaci koji će nam dati mogućnost da se sa ovom temom bavimo iz različitih perspektiva:

🔸Mina Panić, pedagog, stručni saradnik, koordinator stručne službe Predškolske ustanove  „Radosno detinjstvo“ Novi Sad,

🔸 Julijana Matić, vaspitač u Predškolskoj ustanovi – dečji vrtić  „Speak up“ Novi Sad,

🔸 Ivana Lukić, učitelj u Osnovnoj školi „Dositej Obradović“  Novi Sad

Učešće je besplatno, ali je zbog ograničenog broja učesnika neophodna prijava.

Pozivno pismo u celosti, više o temi i sagovornicima pročitajte ovde.

Ukoliko želite da se prijavite popunite prijavni formular klikom na „Prijavi se“.