Razgovor sa roditeljima – Polazak u srednju školu

Ukoliko ste roditelj svežeg srednjoškolca i još uvek pokušavate da “pohvatate konce”, imate dileme u vezi sa specifičnim pitanjima, želite da se što bolje informišete i upoznate sa onim novim što škola donosi pozivamo Vas na „Razgovor sa roditeljima – Polazak u srednju školu“ koji će se održati u četvrtak 22.09. sa početkom u 18h.

Događaj organizuje OPENS u saradnji sa Pedagoškim društvom Vojvodine sa ciljem informisanja i dodatne pripreme roditelja čija deca kreću u srednju školu.

Predviđeno je da Razgovor sa roditeljima – Polazak u srednju školu traje 90 minuta i pruži priliku da postavite pitanja, iznesete nejasnoće i dobijete dodatne informacije od strane pedagoga iz osnovne i srednje škole u Novom Sadu – Bojane Perić Prkosovački i Elvire Stefanović.

Bojana Perić Prkosovački i Elvira Stefanović

 Na ovaj način ćete biti u prilici da bolje razumete izazove i potrebe sa kojim će se suočavati Vaše dete, ali i Vi u procesu prilagođavanja, kao i kome se i na koji način možete obratiti za podršku.   

Edukacija je besplatna, ali je zbog ograničenog broja mesta obavezna prijava:

Rok za prijavu je 20.09.

Razgovor sa roditeljima – Polazak u srednju školu će se održati u prostoru OPENSa, Bulevar Despota Stefana 5, Novi Sad.

Za sve dodatne informacije možete pisati na mejl pedagoskodrustvovoj@gmail.com .