Na kafi sa pedagogom „Prava deteta- razjašnjenje najčešćih nedoumica“

Otvorene su prijave za onlajn događaj Na kafi sa pedagogom  “Prava deteta- razjašnjenje najčešćih nedoumica”. Događaj će realizovati u utorak 15.11.2022. godine od 17 do 18:00 časova, onlajn putem Zoom  platforme. 

Na vaša pitanja će odgovarati predstavnice stručnog tima/ predstavnice Pokrajinskog zaštitnika građana: Svetlana Nešić Bajgo– savetnica (psihološkinja), Željka Prodanović– savetnica (pravnica), Marija Miladinović– savetnica (pedagoškinja).

           Svetlana Nešić Bajgo,  Željka Prodanović i Marija Miladinović

Učešće je besplatno, ali je zbog ograničenog broja učesnika neophodna prijava.

Kompletan tekst poziva, više o temi možete pročitati ovde.

Ukoliko želite da se prijavite za učešće kliknite na dugme u nastavku i popunite formular.